Wiskozymetry–konsystometry Bostwick

greensenselab oferuje wysokiej jakości przyrządy miernicze do różnych zastosowań laboratoryjnych. Większość naszych klientów pochodzi z branży spożywczej oraz stawia na precyzję i wysokiej jakości produkcję naszych wyrobów. Obsługujemy również klientów z branży lakierniczej i kosmetycznej.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy produkować nasze przyrządy wyłącznie w Unii Europejskiej bez konieczności podnoszenia cen. Wiskozymetry–konsystometry Bostwick są wytwarzane w Anglii u renomowanego producenta, który ma wieloletnie doświadczenie w produkcji przyrządów mierniczych.

Wszystkie nasze produkty są dostarczane z certyfikatem kontroli i kalibracji oraz z kartą gwarancji na 12 miesięcy. Dodatkowo oferujemy części zamienne oraz kompleksowe pakiety naprawcze i kalibracyjne.

W przypadku pytań dotyczących naszych przyrządów jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.


Richard Tinkler SPRZEDAŻ I SERWIS

Richard jest naszym ekspertem ds. sprzedaży i serwisu. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, terminów dostawy, usług serwisowych lub złożonych zamówień Richard chętnie udzieli Państwu kompetentnej pomocy.

John Anthony PRODUKCJA

John całe swoje życie poświęcił udoskonalaniu produkcji niezliczonych urządzeń do zastosowań przemysłowych. Jego wiedza pozwala nam wytwarzać nasze produkty w Europie w najwyższej jakości i po przystępnych cenach.

Martina Bauer LOGISTYKA

Martina zarządza w naszej firmie całą logistyką. Sortowanie towarów, bezpieczne pakowanie zamówień i ich terminowa wysyłka oraz współpraca z naszymi dostawcami to tylko niektóre obszary, w których wykorzystuje swoje talenty.