Oferujemy następujące formy płatności

płatność za pobraniem, płatność kartą kredytową, PayPal, zapłata z góry, płatność gotówką przy odbiorze. Klient może wybrać preferowaną formę płatności.

W zależności od wybranej formy płatności mogą zostać doliczone dodatkowe koszty wysyłki (np. przy płatności za pobraniem).

Ceny podane w ofertach nie uwzględniają podatku VAT. Zawierają one wszystkie składniki ceny z wyłączeniem ewentualnie należnych podatków, na przykład podatku VAT. Tylko w przypadku dostaw transgranicznych może zaistnieć konieczność opłacenia innych podatków (np. w przypadku wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów) i/lub innych opłat (np. opłat celnych); odnośne opłaty należy uiścić nie na rzecz Sprzedawcy, lecz na rzecz właściwego urzędu celnego lub podatkowego. Koszty dostawy i wysyłki nie są uwzględnione w cenie kupna, zostają podane oddzielnie w ramach procedury składania zamówienia i Klient opłaca je dodatkowo.

Dostawa za pobraniem Należy mieć przygotowaną odpowiednią kwotę do zapłaty, którą następnie należy przekazać dostawcy w formie gotówkowej (czeki nie są akceptowane). W przypadku dostawy za pobraniem występują dodatkowe opłaty, które należy zapłacić bezpośrednio dostawcy.

Karta kredytowa PayPal Za zamówione towary można wygodnie zapłacić kartą Visa lub Mastercard.

Konto PayPal Konto PayPal umożliwia dokonywanie jeszcze bezpieczniejszych i szybszych płatności.

Zapłata z góry Należy przelać całą kwotę zamówienia na nasze konto: Właściciel konta: greensenselab – Richard Tinkler Instytucja kredytowa: Erste Bank IBAN: AT702011182933754200 BIC: GIBAATWWXXX

Płatność gotówką Istnieje również możliwość zamówienia produktów przez internet i ich odbioru w naszym sklepie: greensenselab Wagram 2 A-2304 Wagram an der Donau; prosimy wcześniej uzgodnić termin odbioru zamówienia.