Kontakt

Wagram 2, 2304 Wagram an der Donau, Austria

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8–17
office@bostwick.at
+43 660 3463166

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Konieczna jest rutynowa konserwacja. Nasze wiskozymetry Bostwick są produkowane z najlepszych materiałów i są trwalsze od przyrządów oferowanych przez wielu naszych konkurentów. Niemniej jednak wymagana jest ponowna kalibracja w zależności od częstotliwości użytkowania. Części ulegające zużyciu, takie jak poziomnice czy śruby, również należy wymieniać w razie potrzeby.

Zalecamy czyszczenie przyrządu po każdym użyciu. Do czyszczenia powinno używać się ogólnie dostępnych środków myjących. Przetestowaliśmy również mycie przyrządu w zmywarkach.

Wiskozymetry Bostwick są dostarczane razem z kartą gwarancji na 12 miesięcy, certyfikatem kontroli i kalibracji oraz z krótką instrukcją obsługi.

Wszystkie wiskozymetry Bostwick są dostarczane z certyfikatem kontroli i kalibracji, który wystawia bezpośrednio producent. W przypadku skorzystania z usługi kalibracji producent wystawia nowy certyfikat kalibracji.

Okres gwarancji rozpoczyna się wraz z dostarczeniem przyrządu i trwa 12 miesięcy. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady przemysłowe bądź materiałowe i jest ważna, pod warunkiem że zostanie do nas przesłana w pełni wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenie gwarancyjne jest ważne, pod warunkiem że zostanie do nas dostarczone w formie pisemnej. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji; w tym celu należy skontaktować się z nami pisemnie.

Najłatwiejszym sposobem jest złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym. Można tam również zamówić części zamienne i pakiety serwisowe. Za wszystkie produkty można płacić poprzez opłacenie faktury, kartą kredytową (poprzez PayPal) albo za pobraniem. Zamówienia można również składać, wysyłając do nas e-mail na adres office@bostwick.at.

WYŚLIJ DO NAS E-MAIL

Fields marked with an * are required

Aktualny czas oczekiwania na odpowiedź: 1 dzień roboczy